Nejnovější pozice: Vydělávejte v Německu na různých pozicích až 1600 eur!

800 22 33 44 Zavolejte nám zdarma

Začněte
svou kariéru!

Nejnovější nabídky práce

Image is not available

Začněte
svou kariéru!

Nejnovější nabídky práce

Image is not available
Slider

Nyní hledáme

Operátor výroby

job cover
Ostrov u Stříbra, Česko
  • Ubytování zdarma
  • Doprava zdarma
  • Stravování zdarma
až 21 000 Kč

Montáž autosedaček

job cover
Kopřivnice, Česko
  • Doprava a ubytování zdarma
  • Nabízíme atraktivní výdělek
  • Pracujte pro světové automobilové značky
18 000 Kč až 24 000 Kč brutto

Operátor/ka výroby

job cover
Kutná Hora, Česko
  • Nenáročná práce i bez předchozí praxe
  • Ubytování a doprava ZDARMA
  • Výkonnostní a docházkové bonusy
až 18 500 Kč

Operátor v auto-moto

job cover
Kolín, Česko
  • DOPORUČUJEME
  • Nástupní bonus 2700 Kč do 31.08.
  • Zálohy již po 1. týdnu
až 25 330 Kč

Zobrazit všechny volné pozice

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme vám
Zanechte nám svoje telefonní číslo a my se vám ozveme zpět.

Pracovní nabídky e-mailem

Přímo na váš e-mail, dříve, než se objeví na webu.


Najdeme vám práci

Vyplňte stručný formulář a my vám začneme hledat práci.

Zaregistrovat se
800px-Kutna_Hora_CZ_main_square

Články

Proč se více vyplatí pracovat v Česku než v Anglii?

Anglie patří k často vyhledávaným zemím pro ty, kteří si chtějí najít práci s vysokým výdělkem. Je sice pravda, že na Britských ostrovech vyděláte víc, ale reálně je stále dost mnoho důvodů, pro které se vyplatí upřednostnit práci v Česku. Které to jsou? Ušetříte za potraviny Jak uvádí stránka www.numbeo.com, ceny potravin v obchodech jsou […]
celý článek

Kontaktujete nás

Call back online

Využijte náš „call back“ formulář a my vám zavoláme zpět.


Zpráva

Najdete nás

Česko

Praha / Centrála ČR Express People
Ocelářska 1354/35, 190 00 Praha 9 – Libeň
tel. 800 22 33 44
info@express-people.com

Ostrava / pobočka
Ruská 1202/125, 703 00 Ostrava – Vítkovice
tel. +420 724 439 937
ostrava@express-people.com

Pardubice / pobočka
Palackého třída 2020, 530 02 Pardubice
tel. +420 775 205 073
pardubice@express-people.com

Plzeň / pobočka
Skvrňanská 1543/38, 301 00 Plzeň
tel. +420 724 439 994
plzen@express-people.com

Tachov / pobočka
Nová Hospoda 16, 348 02 Bor
tel. 800 22 33 44
tachov@express-people.com

Kutná hora / pobočka
Karlov 245, 284 01 Kutná Hora
tel. 800 22 33 44
kutnahora@express-people.com

Kolín / pobočka
Pod hroby 927, 280 02 Kolín
tel. 420 724 439 987
kolin@express-people.com

Rumunsko

Oradea
Str. Piața 1 Decembrie nr.11, 410 041 Oradea
tel. +40 745 591 614
oradea@express-people.com

Polsko

Katowice
Krzywa 10, 40 061 Katowice
tel. +48 665 777 463
katowice@express-people.com

Kielce
Okrzei 2/5, 25-526 Kielce
tel. +48 665 777 031
kielce@express-people.com

Lublin
Piłsudskiego 6, 20-011 Lublin
tel. +48 536 709 801
lublin@express-people.com

Rzeszów
ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
tel. +48 533 608 709
rzeszow@express-people.com

Włocławek
Piekarska 7, 87-800 Włocławek
tel. +48 534 200 701
wloclawek@express-people.com

Slovensko

Košice / Centrála Express People
Štúrova 27, 040 01 Košice
tel. 0800 400 200
info@express-people.com

Košice / pobočka
Staničné námestie 13, 040 01 Košice
tel. 0800 400 200
kosice@express-people.com

Michalovce / pobočka
Masarykova 60, 071 01 Michalovce
tel. +421 917 852 971
michalovce@express-people.com

Nitra / pobočka
Štefánikova 15, 949 01 Nitra
tel. +421 917 852 968
nitra@express-people.com

Prešov / pobočka
Námestie legionárov 5, 080 01 Prešov
tel. +421 905 824 538
presov@express-people.com

Prievidza / pobočka
Nám. Slobody 22, 971 01 Prievidza
tel. +421 905 920 725
prievidza@express-people.com

Ružomberok / pobočka
Mostová 20, 034 01 Ružomberok
tel. +421 917 852 970
ruzomberok@express-people.com