Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Administrativní pracovník

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovní poměr
Mzda: Dohodou
Lokalita: Kutná Hora, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Vydělávej v personální agentuře, která se zabývá zprostředkováním práce a personálního poradenství. Působíme na trhu od roku 1998 a od té doby jsme poskytli práci pro více než 35 000 lidí, působíme ve 4 zemích: Slovensko, Česko, Polsko a Rumunsko.

Náplň práce:

  • administrativní podpora mzdového oddělení
  • administrativa spojená s péčí o zaměstnance ( komunikace se státní správou)
  • zadávaní dat do PC, práce s interní databází ( nutná znalost MS Office, především Excel)
  • tvorba reportů, analýz
  • správa firemní pošty

Výhody, které ti nabízíme:

  • notebook
  • mobilní telefon
  • stravenky
  • možnost práce Home Office

Požadujeme:

  • MS Office zejména Excel
  • dobré komunikační schopnosti
  • znalost anglického jazyka

Informace o výběrovém řízení:

Všechny přijaté životopisy budou zpracovány. Kontaktováni budou pouze uchazeči, kteří splňují kritéria požadované pro danou pracovní pozici. Za pochopení předem děkujeme.

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel
  • Kariérní růst Kariérní
    růst

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět