Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Brigádník v auto-moto

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Brigáda
Mzda: 18 000 Kč netto
Lokalita: Liberec, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Hledáš zajímavou krátkodobou práci? Máme pro tebe skvělý tip! Japonská společnost, která sídlí v Liberci právě nabízí nové brigádní místa. Jistě tě potěší to, že můžeš  získát plat až 18 000 Kč netto u jednoho z největších dodavatelů automobilového průmyslu zabývající se výrobou klimatizačních systémů pro osobní automobily.

Tvá náplň práce bude opravdu jednoduchá:

– plnění požadavků při výrobě výrobků

– dodržování pracovních instrukcí a pravidel

– vykonávání pracovní údržby a dodržování pořádku na pracovišti

– okamžité nahlášení abnormality a vyčkání na pracovišti na kompetentní osobu

– odevzdání a převzetí určené pozice výrobní linky s ohledem na pořádek, čistotu a připravenost dílů na pracoviště při střídání směn

– dodržování všech zásad a požadavků bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a ochrany životního prostředí

Požadavky na zaměstnance:

– minimální dosažené vzdělání – základní

– praxe je výhodou, ale není nutná

– flexibilita, zodpovědnost

PŘÍSPĚVEK NA STRAVU, ZÁLOHY A DALŠÍ BONUSY

Nebudeš muset zbytečně utrácet na stravu – dáme ti příspěvek na obědy! A pokud budeš potřebovat peníze v předstihu, rádi ti vyjdeme vstříc. Budeš si moci vybírat zálohy, takže se nebudeš muset bát, že by ti nezbyla žádná hotovost. Co ty na to? Může být? Tak začni s námi! Staň se operátorem výroby u japonského lídra už dnes!

Naše benefity

  • Benefits
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Doprava zabezpečenaDoprava
    zabezpečena
  • Zaškolení zdarma Zaškolení
    zdarma

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět