Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

CNC operátor

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovní poměr
Mzda: 31 200 Kč čistého
Lokalita: Pelhřimov, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Umíš číst strojírenské výkresy a vyznáš se ve strojírenských měřidlech? Jsi ten pravý CNC operátor, kterého hledáme. Pokud máš navíc chuť poznávat nové země, neváhej a napiš nám. Nabízíme ti stabilní místo u lídra ve strojírenském průmyslu v Česku. Získáš atraktivní plat, ubytování zdarma další benefity. Nastartuj kariéru s Express People.

Pracovná náplň zahŕňa:

  • Zpracování plechu a plechových dílů podle plánu
  • Práce na CNC stroji
  • Programování CNC stroje a vybíraní hotových kusů ze stroje

Prácou u nás získaš:

  • Možnosť zárobku 31 200 Kč v čistom
  • Ubytování v Česku poskytujeme ZDARMA
  • Doprava do Česka ZDARMA
  • Možnost výběru záloh už po 1. odpracovaném týdnu
  • Práci v čistém a tichém prostředí
  • Obědy v nové jídelně za 1,25€ přímo v továrně
  • Každodenní péči agenturního koordinátora přímo na pracovišti

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • Praxi s CNC strojem alespoň 1 rok
  • Schopnost číst strojírenské výkresy nutná
  • Znalost použití strojírenských měřidel
  • Základy používání PC
  • Spolehlivost, přesnost, zodpovědnost

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Doprava zabezpečenaDoprava
    zabezpečena
  • Ubytování zabezpečené Ubytování
    zabezpečené
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel
  • Kariérní růst Kariérní
    růst

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět