Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Koordinator

job position image
Termín nástupu: ihned
Druh pracovného pomeru: Práce na plný uvazek
Mzda: Dohodou
Lokalita: Kutná Hora, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Pracujte jako koordinátor ve výrobě! Hledáme flexibilného koordinátora do personální agentury. Pozice je vhodná pro ty, kteří hledají dynamickou práci, kde budou v kontaktu s lidmi a nastartují tak svou kariéru.

Náplň práce:

  • Zajišťování dodržování BOZP, podnikových pravidel a procedur
  • Řízení výrobní činnosti a výrobního personálu ve všech změnách
  • Organizace výrobních změn
  • Zajišťování lidských zdrojů na výrobu, péči o svěřených zaměstnanců (zajištění práce, ubytování, pracovniho oblečení, školení nových zaměstnanců)
  • Výběr, vzdělávání a motivování zaměstnanců s cílem dosažení optimální produktivity a nákladů
  • Odpovědnost za výrobu v požadovaném objemu, kvalitě a dodacích lhůtách
  • Zajišťování aktivit a podmínek potřebných k řešení problémů v požadovaném čase
  • Provádění aktivit vedoucích k neustálému zlepšování
  • Implementování všech pracovních instrukcí a postupů a zajišťování jejich dodržování.
  • Spolupráce s ostatními odděleními podniku za účelem zlepšování výsledků

Výhody:

  • Firemní notebook, mobil, služební auto pro pracovní účely
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v příjemném kolektivu

Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady:

  • Zkušenosti s vedením lidí výhodou
  • Znalost MS Office, Outlook
  • Analytické a operativní myšlení
  • Flexibilita
  • Ochota pracovat přesčas

Požadované vzdělání

  • Středoškolské s maturitou
  • Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

  • Angličtina – mírne pokročilá

Řidičšký průkaz – B

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel
  • Kariérní růst Kariérní
    růst

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět