Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Operátor lisu

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Hlavní pracovní pomér
Mzda: až 20 500 Kč
Lokalita: Kopřivnice, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Hledáte příležitost stabilně vydělávat? Nabízíme vám možnost získávat zkušenosti u zahraniční společnosti se sídlem v Kopřivnici (Česká republika), která působí v automobilovém průmyslu. Využijte ubytování a dopravu zdarma. výkonnostní bonusy, příplatky a další výhody, které tato pozice nabízí. Získejte novou práci ještě dnes!

Náplň práce:

• Lisování plastových dílů
• Výroba plastových komponentů pro automobilový průmysl

Koho hledáme:

• Každého s chutí pracovat v automobilovém průmyslu
• Lidi se zájmem o dlouhodobou práci
• předešlá zkušenost s prací s lisem a v automotive je výhodou

Nabízíme vám:

• Možnost získat stabilní výdělek až 20 500 Kč
• Ubytování a dopravu zdarma
• Příležitost získávat zkušenosti u zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
• Moderní pracovní prostředí
• Nástup na pracovní smlouvu

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Doprava zabezpečenaDoprava
    zabezpečena
  • Ubytování zabezpečené Ubytování
    zabezpečené
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět