Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Operátor v auto-moto

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Hlavní pracovní pomér
Mzda: do 18 000 Kč
Lokalita: Mošnov, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Získejte místo v automobilovém průmyslu, a to i bez předchozí praxe! Výdělek až 18 000 Kč! K tomu máte možnost získat 13. a 14. plat. Nabízíme vám stabilní práci v zahraniční společnosti, která spočívá ve výrobě dílů pro známé značky automobilů. Využijte šanci získat zkušenosti v automobilovém průmyslu.

Náplň práce:

  • Možnost pracovat na různých úsecích: manipulace s díly v lakovně, kontrola, nýtování, zatlačování plastů
  • Stanete se součástí moderní výroby v automobilovém průmyslu

Nabízíme vám:

  • Plat až 18 000 Kč
  • Zaměstnání i bez praxe
  • Možnost získat 13. a 14. plat
  • Bonusy a příplatky za docházku a přesčasy
  • Moderní pracovní prostředí
  • Stabilní práci v automobilovém průmyslu
  • Praxe ve výrobě špičkových automobilů
  • Dopravu zdarma

Koho hledáme?

  • Každého s chutí pracovat v automobilovém průmyslu
  • Lidi, kteří mají zájem o dlouhodobou a stabilní práci
  • Praxe není podmínkou

Naše benefity

  • Benefits
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Doprava zabezpečenaDoprava
    zabezpečena
  • Ubytování zabezpečené Ubytování
    zabezpečené
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel
  • Kariérní růst Kariérní
    růst

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět