Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Operátor ve výrobě

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovní poměr
Mzda: 23 500 Kč
Lokalita: Pardubice, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Pracuj jako operátor výroby u jedné z největších světových firem ve výrobě spotřební elektroniky – Panasonic. Buď součástí týmu, který se skládá z celkově více než 10 tisíc zaměstnanců. Nabízíme ti výkonnostní a docházkové bonusy, moderní a čisté pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity a množství dalších výhod, jakož i možnost získat firemní byt.

Náplň práce:

  • Práce na výrobních linkách
  • Výroba rádií, autorádií a elektrosoučástek
  • Obsluha strojů – balení, vážení, kontrola a správné etiketování
  • Pravidelná údržba strojů
  • Kontrola kvality výrobků

Požadavky:

  • Minimální dosažené vzdělání – základní
  • Dobrá motorika rukou a zručnost
  • Ochota pracovat ve 12hodinových směnách
  • Chuť pracovat v elektrotechnickém průmyslu
  • Základní znalost anglického jazyka je výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:

  • Stabilní výdělek 23 500 Kč
  • Výkonnostní a docházkové bonusy
  • Ubytování a doprava zdarma
  • Možnost ubytovat i páry
  • Příspěvek na stravu v závodní jídelně
  • Možnost získávat zkušenosti i bez předchozí praxe
  • Čisté a klimatizované pracovní prostředí
  • Pracovní pomůcky a oblečení
  • Možnost využít závodního lékaře
  • Slevy na výrobky značky Panasonic
  • Zvýhodněné vstupenky do Pardubického divadla

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Doprava zabezpečenaDoprava
    zabezpečena
  • Ubytování zabezpečené Ubytování
    zabezpečené
  • Zaškolení zdarma Zaškolení
    zdarma
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel
  • Kariérní růst Kariérní
    růst

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět