Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Operátor ve výrobě

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovní poměr
Mzda: 21 800 Kč brutto
Lokalita: Prostějov, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Pracujte jako operátor výroby u jednoho z největších výrobců plastových komponentů pro automobilový průmysl, který se zaměřuje na lisování exteriérových a interiérových komponentů. Využijte zaměstnaneckých výhod a benefitů, možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnost:

  • Výroba plastových komponentů do aut
  • Práce s etiketami, montáž emblémů
  • Obsluha strojů na plasty
  • Udržování požadované kvality produktů
  • Zajištění čistoty okolo strojů na vysoké úrovni

Požadavky na zaměstnance:

  • Minimální dosažené vzdělání – základní
  • Znalost PC na užívatelské úrovni
  • Spolehlivý a pečlivý přístup k práci

Nabízíme:

  • Jednoduchá práce i bez praxe
  • Příspěvek na dopravu
  • Ubytování 10 min. pěšky od výrobní haly v historickém městě Prostějov
  • Výběr zálohy po odpracování 5 směn
  • Klimatizované nové prostory, čisté prostředí bez hluku
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Ochranné pomůcky a pracovní oblečení
  • Příplatky za práci v noci, přes víkendy a za přesčasy

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Zaškolení zdarma Zaškolení
    zdarma
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět