Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Skládání autosedadel

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Hlavní pracovní pomér
Mzda: až 23 000 Kč
Lokalita: Ostrov u Stříbra, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Vydělávej 23 000 Kč jednoduchým skládáním autosedadel v Ostrově u Stříbra. Nepotřebuješ předchozí zkušenosti, protože tě všechno naučíme. Ničeho se nemusíš bát, protože ti zajistíme ubytování i dopravu do zaměstnání zdarma. Přidej se do našeho týmu šikovných lidí, kde budeš mít k dispozici svého koordinátora, který ti ochotně se vším pomůže. Nastoupit můžeš ihned, stačí, když nás kontaktuješ.

Výhody, které tě čekají:

  • získáš stabilní zaměstnání i bez předchozích zkušeností
  • vyděláš si 23 000 Kč jednoduchou prací, což je velmi výhodná nabídka
  • svou práci budeš vykonávat v atraktivním, čistém a moderním prostředí
  • ušetříš na ubytování, neboť ti jej poskytneme i vybavíme zdarma, takže s tím nebudeš mít žádné starosti
  • získáš dopravu zdarma nebo příspěvek na dopravu, podle toho, jak daleko budeš za prací dojíždět
  • stravování v závodní jídelně budeš mít zdarma
  • zajistíme ti teplou stravu i odpoledne
  • pokud jsi proaktivní, máš dokonce možnost vydělat si víc díky bonusům a přesčasům
  • a pokud jsi šikovný, můžeš získat i výkonnostní bonusy
  • k dispozici ti bude náš koordinátor, který ti ochotně pomůže se vším, takže na nic nebudeš sám.

Náplň tvé práce bude opravdu jednoduchá:

  • budeš mít na starosti kompletizaci autosedadel pro automobily luxusních značek
  • staneš se tak součástí moderní výroby komponentů pro TOP auta

Nabízíme ti náhled fotografií ubytování, které ti v případě zájmu zajistíme bezplatně a bez dalších starostí:

Untitled-1

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Doprava zabezpečenaDoprava
    zabezpečena
  • Ubytování zabezpečené Ubytování
    zabezpečené
  • Zaškolení zdarma Zaškolení
    zdarma

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět