Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Operátorka na Moravě

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Hlavní pracovní pomér
Mzda: do 29 500 Kč brutto
Lokalita: Kopřivnice, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Montujte i vy na Moravě, v krásném prostředí Kopřivnice. Výhodná práce pro všechny ženy, které chtějí pracovat v čistém a moderním prostředí. Najděte své uplatnění a začněte kariéru v německé mezinárodní společnosti. Podílejte na výrobě komponentů pro světové automobilové značky jako Audi, BMW či Volvo. I vy můžete vydělávat do 29 500 Kč brutto * a atraktivně tak navýšit váš rozpočet.

Začněte dobře vydělávat už nyní. Odměníme vás mnoha jinými výhodami, které nabízí práce pro německého lídra v automotive.

Nabízíme vám nadstandardní ubytování a dopravu zcela ZDARMA. O vše potřebné se postará náš koordinátor, který vám bude k dispozici přímo na místě vaší nové práce.

Náplň práce:

  • montáž motorků do zámků luxusních automobilů
  • montáž klimatizace
  • montáž ABS

Co u nás získáte?

  • atraktivní výdělek do 29 500 Kč brutto
  • možnost pracovat přesčas a přilepšit si tak na výplatní pásce (např. příplatek 100% svátek, 40% víkend)
  • možnost kariérního růstu a po 3 měsících navýšení mzdy
  • 13.a 14. plat vyplácen 2x v roce
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti v závislosti na odpracovaných měsíců v kalendářním roce
  • odměna za odhalování závad či dopravu i ubytování ZDARMA
  • výkonnostní bonusy ve výši 3 700 Kč v závislosti na výkonu týmu
  • příplatky za 12 hodinové směny až 4 000 Kč na měsíc či příplatky za noční
  • stabilní práci na HPP
  • práci v čistém prostředí, v moderní výrobní hale

Koho hledáme?

  • práce je vhodná pro ženy, nakolik je nutná jemná motorika ženských rukou
  • ženy odhodlané atraktivní vydělávat a případně za výdělkem vycestovat na krásnou Moravu
  • předchozí zkušenosti s prací v automotive jsou výhodou, ne však podmínkou

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Doprava zabezpečenaDoprava
    zabezpečena
  • Ubytování zabezpečené Ubytování
    zabezpečené
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět