Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Operátorka výroby

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovní poměr
Mzda: 18 500 Kč
Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Pracujte jako operátorka výroby ve městě Rožnov pod Radhoštěm pro známé značky světových výrobců automobilů. Jde o jednoduchou práci pro ženy po škole či po mateřské, které chtějí nabrat zkušenosti a nastartovat svou kariéru.

Náplň práce:

  • montáž kovových zámků do automobilů
  • kontrola hotových výrobků
  • dodržování BOZP, PO
  • balení hotových výrobků podle platného balícího předpisu
  • hlášení poruch, poškození pracovních prostředků jako jsou stroje, nářadí a pod.

Koho hledáme?

  • ženy, které chtěj získat praxi v mezinárodní společnosti
  • předcházející zkušenosti nejsou nutné, vše vás naučíme

Co u nás získate?

  • atraktivní výdělek 18 500 Kč
  • zabezpečení ubytování
  • možnost pracovat přesčasy a přilepšit si tak na výplatě (např. příplatek 100% za svátek, 40% víkend)
  • příspěvek na stravování
  • možnost kariérního růstu a po třech měsících navýšení mzdy
  • 13. a 14. plat vyplacený dvakrát ročně
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti v závislosti na odpracovaných měsících v kalendářním roce
  • odměny za odhalování závad či zlepšovací návrhy
  • výkonnostní bonusy ve výši 145€ v závislosti od výkonu týmu
  • za dvanáctihodinové směny až 158€ na měsíc či příplatky za noční
  • práca v čistém prostředí, v moderní výrobní hale

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Zaškolení zdarma Zaškolení
    zdarma
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel
  • Kariérní růst Kariérní
    růst

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět