Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Překladatel rumunštiny

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Hlavní pracovní pomér
Mzda: od 17500 Kč
Lokalita: Kopřivnice, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Získejte jedinečnou příležitost působit jako překladatel v mezinárodní společnosti. Pokud ovládáte rumunský jazyk na komunikační úrovni a dokážete tlumočit požadované informace v rumunském a českém jazyce, nepropásněte nabídku, jaká se často nevidí.

Vydělávejte až 17500,- Kč překladem v automobilovém průmyslu. Pracujte pro německého lídra v moderním prostředí na krásné Moravě a vydělávejte v atraktivní práci. Dopravu do Čech a nadstandardní ubytování hradíme my!

Náplň práce:

  • překlad/tlumočení informací do rumunštiny

Co u nás získáte?

  • výdělek do 17550,-Kč
  • bonus 3000 Kč
  • dopravu do Čech ZDARMA
  • zajistíme zlevněné ubytování
  • příspěvek na stravování
  • stabilní práci na HPP
  • práci v čistém moderním prostředí
  • zajímavou práci překladatele

Koho hledáme?

  • práce je vhodná pro komunikativního člověka, který dokáže jasně a zřetelně
  • formulovat myšlenky v rumunském, a zároveň v českém a slovenském jazyce
  • ovládá rumunský jazyk na výborné komunikační úrovni
  • chce získat praxi v mezinárodní automotive společnosti
  • je ochoten vycestovat za výdělkem na  Moravu
  • předchozí zkušenosti s překladem a tlumočením jsou výhodou, ale ne podmínkou

Více informací na:

Zuzana Vargová
+421 918 721 480
vargova@express-people.com

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Doprava zabezpečenaDoprava
    zabezpečena
  • Ubytování zabezpečené Ubytování
    zabezpečené
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět