Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Řidič VZV

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovní poměr
Mzda: 24 000 Kč brutto
Lokalita: Prostějov, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Vydělávejte jako řidič VZV u jednoho z největších výrobců plastových komponentů pro automobilový průmysl, který se zaměřuje na lisování exteriérových a interiérových komponentů. Využijte zaměstnaneckých výhod a benefitů, možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnost:

  • Příjem zboží a jeho kontrola
  • Zaznamenávání příjmu zboží do systému Baan
  • Naskladňování materiálu a zajištění systému FIFO ve všech skladech
  • Udržování organizace, pořádku a čistoty ve skladech a na pracovním místě
  • Komunikace s nadřízeným v případě zjištění nedostatků
  • Spolupráce při realizaci inventur ve všech skladech
  • Dodržování bezpečnosti práce při manipulaci s VZV a materiálem

Požadavky na zaměstnance:

  • Minimální dosažené vzdělání – základní
  • Licence na vysokozdvižný vozík
  • Praxe min. 1 rok
  • Organizační schopnosti a plánování práce
  • Znalost PC na uživatelské úrovni
  • Spolehlivý přístup k práci

Nabízíme:

  • Ubytování 10 min. pěšky od výrobní haly v historickém městě Prostějov
  • Výběr zálohy po odpracování 5 směn
  • Klimatizované nové prostory, čisté prostředí bez hluku
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Ochranné pomůcky a pracovní oblečení
  • Příplatky za práci v noci, přes víkendy a za přesčasy

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět