Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Skladník

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Hlavní pracovní pomér
Mzda: až 22 595 Kč
Lokalita: Plzeň, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +420 232 232 555

Mám záujem

Hledáte si dobrou práci? Začněte vyrábět až 22 595 Kč prací ve skladě na různých pozicích a to i bež předešlé praxe! Náplní vaší práce bude příjem a odesílání zboží anebo řízení vysokozdvižného vozíku. Získejte místo u světového lídra v elektroprůmyslu i bez praxe.

Náplň práce:

  • Příjímání, úprava a odesílání zboží
  • Naskladňování a vyskladňování, práce s paletovým vozíkem
  • Obsluha vysokozdvižného vozíku (praxe výhodou, zkoušky zabezpečíme ZDARMA)

Koho hledáme:

  • Praxe a zkušenosti ve skladě se skladováním a výrobným procesem jsou výhodou, ale ne podmínkou
  • Pokud jste zodpovědní a schopní pracovat v týmu, tato práce je přímo pro vás

Co nabízíme:

  • Okamžitou práci v Plzni i bez praxe
  • Atraktivní výdělek až 22 595 Kč
  • Možnost vydělat si více díky bonusům a přesčasům
  • Příspěvek na ubytování
  • Dopravu zdarma
  • Zaškolení a zkoušky VZV ZDARMA

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Doprava zabezpečenaDoprava
    zabezpečena
  • Ubytování zabezpečené Ubytování
    zabezpečené
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět