Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Tlmočník - rumunský jazyk

job position image
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovní poměr
Mzda: 20 000 - 30 000 Kč/měsíc
Lokalita: Mladá Boleslav, Česko
contact-person

Kontaktujte nás

Tel:

Mám záujem

Jsme personální společnost, která se specializuje na rychlý a kvalitní nábor zaměstnanců pro klienty z oblasti průmyslu a výroby. Na trhu lidských zdrojů v oblasti průmyslu a výroby působíme již od roku 1998. Každý den pracujeme na zlepšování našich procesů a lidí, aby, jsme trvale poskytovali dobrou zkušenost našim zaměstnancům.

Hledáme šikovnýho člověka, který pohotově dokáže tlmočit v rumunském jazyku.

Náplňou bude:

  • tlmočení školení
  • pracovních podmínek
  • pracovních postupov
  • všechny potřebné informace ohledne ubytování a dopravy do práce

Iné výhody:

  • práca na trvalý pracovný poměr
  • dynamická zaujímavá práce

Informace o pozici:

  • místo pracoviště: Mladá Boleslav – Bezděčín 1
  • typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
  • délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
  • typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
  • plat: 20000 – 30000 Kč/měsíc
  • benefity: mobilní telefon,notebook, stravenky/příspěvek na stravování
  • požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • požadované jazyky: rumunština (pokročilá), čeština (výborná)

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný příjemPravidelný
    příjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilní místoStabilní
    místo
  • Atraktivní zaměstnavatel Atraktivní
    zaměstnavatel
  • Kariérní růst Kariérní
    růst

Dejte nám o sobě vědět

Máte zájem o práci? Zavoláme Vám
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět