5 kroků k lepší práci, první krok bys neměl vynechat!

Intenzivně si hledáš práci, ale bez úspěchu? Nejsi spokojený s nabídkou prací, o kterých ses dočetl na Úřadu práce? Rád bys byl zaměstnán ve výrobě, v logistice či skladech? Toužíš po jednoduché práci bez stresu, která bude stabilní a přinese ti slušný výdělek? Nedokážeš si představit, co všechno tě čeká v případě, že se necháš zaměstnat přes naši agenturu?

Pokud jsi alespoň na jednu otázku odpověděl ANO, tento článek je určený pro tebe! Čti dál a najdi si novou, lepší práci prostřednictvím Express People.

1.krok – Zavolej na naši infolinku 02/20839500

Naše kolegyně náborářky tě budou rády informovat o široké paletě pracovních možností, které nabízíme. Pomohou ti přizpůsobit výběr práce tvým požadavkům a odpoví ti na všechny tvoje otázky. Po telefonátu s náborářkou máš práci a dohodnutý termín nástupu práce vyřízené.

2. krok – Cesta na místo práce

Na místo práce pojedeš individuálně. Dopravíš se na stanici nebo jiné určené místo, kde tě vyzvedne koordinátor Express People. Naši koordinátoři jsou energičtí, usměvaví lidé, kteří mají na starosti to, aby tvoje zaměstnání a nástup do práce proběhly hladce a rychle. Můžeš se na ně spolehnout.

koordinatori

3. krok – Ubytování

Náš koordinátor tě odveze na místo tvého nového domova, ubytuje tě a ukáže ti všechno potřebné – jak se dostaneš z ubytovny do nové práce, kterým vchodem máš vejít, kde se hlásit a co potřebuješ vědět. Prvotních informací je velmi mnoho, proto od koordinátora dostaneš leták s nejdůležitějšími pokyny. Po ubytování tě čeká první kontakt s novou prací, v prostorech zaměstnavatele proběhne jednoduché testování.

4. krok – Testování

Určitě si kladeš otázku, jak náročné je testování. Nemusíš se bát, i když si ze školy už nic nepamatuješ, tento krok zvládneš. Testy jsou různé v závislosti od náplně práce. Jde nejčastější o jednoduché ověření tvých manuálních schopností. Jestli zvládneš vyměnit žárovku, testování pro tebe nebude problém.

Někteří zaměstnavatelé požadují i testy zaměřené na soustředění nebo matematiku, ale žádné těžké příklady v nich nenajdeš. Jde o základní znalosti počtů, které ti běží hlavou i když zrovna počítáš, kolik stojí tvůj nákup v obchodě. Po úspěšném zvládnutí testů na tebe čeká lékářská prohlídka, kterou však zaměstnavatelé vyžadují zřídkakdy.

Ber to tak, že pokud zvládneš manuální testy, práci máš jistou!

testovanie

5. krok – Nová práca je tvoja! Nová práce je tvoje!

Gratulujeme ti k novej práci! Jednoduché, že? Gratulujeme k nové práci! V nejbližších dnech a možno už hned další den nastoupíš do nové práce. Projdeš tréninkem a stane se z tebe zaměstnanec v auto-moto, logistice nebo eletrotechnickém průmyslu.

 Neváhej a zavolej na 02/20839500. Od nové práce tě dělí jeden telefonát!

Adientemployees2