Odpovídáme všem uchazečům

Montáž autosedaček na Moravě

23 500 Kč brutto Kopřivnice, Česká republika

Nástup ihned   •   Trvalý pracovní poměr

Pracujte jako montážník autosedaček na Moravě pro zvučné značky světových výrobců automobilů. Oceňte tak atraktivní moderní a čisté pracovní prostředí a my vás navíc odměníme mnoha výhodami s možností výdělku do 23 500 Kč brutto.

Doprava a ubytování zdarma.

Práce je vhodná pro muže, kteří znají benefity práce pro německou společnost a chtějí vyrábět komponenty pro lídry v automobilovém průmyslu. Pracujte na Moravě, pouhých 40 km od Ostravy, a získejte praxi v lukrativní společnosti!

Náplň práce:

  • montáž kovových konstrukcí sedadel do automobilů
  • kontrola hotových výrobků (strojní koncové zkušební zařízení)
  • dodržování BOZP, PO
  • balení hotových výrobků podle platného balicího předpisu
  • hlášení poruch, poškození pracovních prostředků, jakými jsou stroje, nářadí apod.

Koho hledáme?

  • práce je vhodná pro muže, kteří chtějí získat praxi v mezinárodní automotive společnosti a být u zrodu komponentů pro největší a nejznámější značky
  • lidi, kteří touží být za svou práci patřičně oceněni
  • předchozí zkušenosti s prací v automotive jsou výhodou, nikoli však podmínkou

Co u nás získáte?

  • atraktivní výdělek do 23 500 Kč brutto
  • bonus 3000 Kč
  • možnost pracovat přesčasy a přilepšit si tak na výplatní pásce (například příplatek 100% svátek, 40% víkend)
  • ubytování ZDARMA
  • příspěvek na stravování
  • možnost kariérního růstu a po 3 měsících navýšení mzdy
  • 13. a 14. plat vyplácený 2 krát v roce
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti v závislosti na odpracovaných měsíců v kalendářním roce
  • odměny za odhalování závad či zlepšovací návrhy
  • výkonnostní bonusy ve výši 3 700 Kč v závislosti na výkonu týmu
  • příplatky za 12 hodinové směny až 4 000 Kč na měsíc či příplatky za noční
  • stabilní práci na HPP
  • práci v čistém prostředí, v moderní výrobní hale
  • možnost využít dopravu do zaměstnání zdarma (zdanění přepravy autobusem měsíčně 200 Kč)
  • možnost vyžádat si příspěvek za dopravu do zaměstnání (pokud nevyužíváte autobus společnosti)

Zamlouvá se vám tato pracovní nabídka, ale potřebujete více informací? Klikněte na „Zjistit víc“, vyplňte krátký formulář a naše náborárky se vám obratem ozvou.

Hodnocení zaměstnanců:

Hledal jsem si práci i s ubytováním, abych se mohl odstěhovat od rodičů. Dělám v Česku a za bydlení nic neplatím, což mi velmi vyhovuje.

Patrik, Operátor výroby

Často kladené otázky

O ubytování ani dopravu si nemusíte dělat starosti, o všechno se postaráme my. Ubytování vám zabezpečíme na našich ubytovnách nebo v pronajatých bytech. Dopravu u nás máte zdarma pronajatým autobusem nebo individuálně.

Počet ubytovaných na pokoji se odvíjí od akuální obsazenosti ubytovny. Máme pokoje s kapacitou 2 až 5 osob.

V rámci výběrového procesu procházejí uchazeči o práci jednoduchými testy. Není třeba se však bát. Jde o jednoduché testování za účelem zjištění schopnosti, které každý zvládne.

Ano nabízíme možnost výběru záloh už po 1. odpracovaném týdnu.

Doporučujeme u sebe mít pro začátek 1000 Kč. Po 1 odpracovaném týdnu můžete využít možnosti výběru záloh.

Je to velmi jednoduché, postupujte takto:

1) Klikněte na zelenou kolonku "Mám zájem".
2) Vyplňte kontaktní formulář vašimi údaji.
3) Po odeslání formuláře vás do 7 dnů budou telefonicky kontaktovat naše náborárky.
4) Náborárky vám poskytnou veškeré podrobné informace a odpoví na vaše otázky. Následně s vámi udělají pracovní pohovor přes telefon.
5) Můžete se začít těšit na vaši novou práci.

Najdeme ti práci

Pošli nám telefonní číslo a ozveme se ti. Pomůžeme ti si vybrat a získat vhodnou práci a všechno vyřešíme za tebe.