Odpovídáme všem uchazečům

Operátorka výroby

18 500 Kč Rožnov pod Radhoštěm, Česko

Nástup ihned   •   Trvalý pracovní poměr

Pracujte jako operátorka výroby ve městě Rožnov pod Radhoštěm pro známé značky světových výrobců automobilů. Jde o jednoduchou práci pro ženy po škole či po mateřské, které chtějí nabrat zkušenosti a nastartovat svou kariéru.

Náplň práce:

  • montáž kovových zámků do automobilů
  • kontrola hotových výrobků
  • dodržování BOZP, PO
  • balení hotových výrobků podle platného balícího předpisu
  • hlášení poruch, poškození pracovních prostředků jako jsou stroje, nářadí a pod.

Koho hledáme?

  • ženy, které chtěj získat praxi v mezinárodní společnosti
  • předcházející zkušenosti nejsou nutné, vše vás naučíme

Co u nás získate?

  • atraktivní výdělek 18 500 Kč
  • zabezpečení ubytování
  • možnost pracovat přesčasy a přilepšit si tak na výplatě (např. příplatek 100% za svátek, 40% víkend)
  • příspěvek na stravování
  • možnost kariérního růstu a po třech měsících navýšení mzdy
  • 13. a 14. plat vyplacený dvakrát ročně
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti v závislosti na odpracovaných měsících v kalendářním roce
  • odměny za odhalování závad či zlepšovací návrhy
  • výkonnostní bonusy ve výši 145€ v závislosti od výkonu týmu
  • za dvanáctihodinové směny až 158€ na měsíc či příplatky za noční
  • práca v čistém prostředí, v moderní výrobní hale

Zamlouvá se vám tato pracovní nabídka, ale potřebujete více informací? Klikněte na „Zjistit víc“, vyplňte krátký formulář a naše náborárky se vám obratem ozvou.

Hodnocení zaměstnanců:

Když jsem nastupovala do práce, trochu jsem se bála, protože jsem slyšela od lidí leccos. Ale já mám dobrou zkušenost. Výplata včas, podmínky splněny, můžu doporučit.

Veronika, Operátorka výroby

Často kladené otázky

O ubytování ani dopravu si nemusíte dělat starosti, o všechno se postaráme my. Ubytování vám zabezpečíme na našich ubytovnách nebo v pronajatých bytech. Dopravu u nás máte zdarma pronajatým autobusem nebo individuálně.

Počet ubytovaných na pokoji se odvíjí od akuální obsazenosti ubytovny. Máme pokoje s kapacitou 2 až 5 osob.

V rámci výběrového procesu procházejí uchazeči o práci jednoduchými testy. Není třeba se však bát. Jde o jednoduché testování za účelem zjištění schopnosti, které každý zvládne.

Ano nabízíme možnost výběru záloh už po 1. odpracovaném týdnu.

Doporučujeme u sebe mít pro začátek 1000 Kč. Po 1 odpracovaném týdnu můžete využít možnosti výběru záloh.

Je to velmi jednoduché, postupujte takto:

1) Klikněte na zelenou kolonku "Mám zájem".
2) Vyplňte kontaktní formulář vašimi údaji.
3) Po odeslání formuláře vás do 7 dnů budou telefonicky kontaktovat naše náborárky.
4) Náborárky vám poskytnou veškeré podrobné informace a odpoví na vaše otázky. Následně s vámi udělají pracovní pohovor přes telefon.
5) Můžete se začít těšit na vaši novou práci.

Najdeme ti práci

Pošli nám telefonní číslo a ozveme se ti. Pomůžeme ti si vybrat a získat vhodnou práci a všechno vyřešíme za tebe.