Odpovídáme všem uchazečům

Sváreč

31 200 Kč čistého Pelhřimov, Česká republika

Nástup ihned   •   Trvalý pracovní poměr

Máš platný svářečský průkaz EU a aspoň 1 rok praxe? Pokud máš navíc chuť poznávat nové země, neváhej a pošli nám svůj životopis. Nabízíme ti atraktivní výdělek až 31 200 Kč čistého a stabilní místo u lídra ve strojírenském průmyslu v Česku. O ubytování s dopravou se starat nemusíš, protože ti ho zabezpečíme zdarma. Neváhej a zavolej na + 420 232 232 555 ještě dnes, máme už jen poslední volná místa.

Pracovná náplň zahŕňa:

  • Sváření polotovarů podle technické dokumentace

Prací u nás získáš:

  • Možnost výdělku 1200€ čistého
  • Ubytování v Česku ZDARMA
  • Doprava do Česka ZDARMA
  • Možnost výběru záloh už po 1. odpracovaném týdnu
  • Práci v čistém a moderním prostředí
  • Obědy v nové jídelně za 1,25€ přímo v továrně
  • Každodenní péče agenturního koordinátora přímo na pracovišti

Požadujeme:

  • Praxi jako svářeč tig a nerez aspoň 1 rok
  • Platný svářečský průkaz EU
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Hodnocení zaměstnanců:

Hledal jsem si práci i s ubytováním, abych se mohl odstěhovat od rodičů. Dělám v Česku a za bydlení nic neplatím, což mi velmi vyhovuje.

Patrik, Operátor výroby

Často kladené otázky

O ubytování ani dopravu si nemusíte dělat starosti, o všechno se postaráme my. Ubytování vám zabezpečíme na našich ubytovnách nebo v pronajatých bytech. Dopravu u nás máte zdarma pronajatým autobusem nebo individuálně.

Počet ubytovaných na pokoji se odvíjí od akuální obsazenosti ubytovny. Máme pokoje s kapacitou 2 až 5 osob.

V rámci výběrového procesu procházejí uchazeči o práci jednoduchými testy. Není třeba se však bát. Jde o jednoduché testování za účelem zjištění schopnosti, které každý zvládne.

Ano nabízíme možnost výběru záloh už po 1. odpracovaném týdnu.

Doporučujeme u sebe mít pro začátek 1000 Kč. Po 1 odpracovaném týdnu můžete využít možnosti výběru záloh.

Je to velmi jednoduché, postupujte takto:

1) Klikněte na zelenou kolonku "Mám zájem".
2) Vyplňte kontaktní formulář vašimi údaji.
3) Po odeslání formuláře vás do 7 dnů budou telefonicky kontaktovat naše náborárky.
4) Náborárky vám poskytnou veškeré podrobné informace a odpoví na vaše otázky. Následně s vámi udělají pracovní pohovor přes telefon.
5) Můžete se začít těšit na vaši novou práci.

Najdeme ti práci

Pošli nám telefonní číslo a ozveme se ti. Pomůžeme ti si vybrat a získat vhodnou práci a všechno vyřešíme za tebe.