Po práci zdarma na hřiště? U nás ano

Začátkem minulého měsíce jsme jako jedni z partnerů společně s naším klientem Foxconn v Kutné Hoře otevřeli bezplatné víceúčelové hřiště pro zaměstnance a jejich známé. Sloužit má zejména na podporu sportovních aktivit našich pracovníků a plnohodnotné využití volného času.

bezplatne-hriste
Hřiště je vybudováno v blízkosti výrobní haly a k dispozici pro zaměstnance a jejich příbuzných je nonstop. Využívat jej mohou bezplatně po dohodnuté rezervaci. Záměrem je podpořit sportovní aktivity od fotbalu, volejbalu a nohejbalu až po basketbal a tenis.

bezplatne-hriste
„Během zimních měsíců, pokud budou teploty dlouhodobě minusové, je možné využívat hřiště jako kluziště na bruslení nebo hokej,“ přibližuje Luděk Šváb ze společnosti Foxconn. „Plánujeme také organizovat sportovní ligy a turnaje různého charakteru. Věříme, že vytvoříme týmy z pracovníků jednotlivých partnerských společností,“ dodává Šváb.

„Jsme rádi, že jsme mohli podpořit dobrou myšlenku, která poslouží všem zaměstnancům i jejich příbuzným,“ vyjádřil se CEO Express People Peter Dosedla. „Zaměstnanci vnímají otevření hřiště velmi pozitivně. Někteří ho už i stihli využít na sportovní aktivity po práci, jiní se teprve chystají, “ dodává Key account manažerka Jaroslava Hatalová.

bezplatne-hriste