Nejnovější pozice: Vydělávej prací pro německého lídra na MoravěZískejte místo jako operátor výroby a podílejte se na výrobě autosedaček pro BMW.Hledáme muže a ženy, které láká zajímavá práce!Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu!

+420 232 232 555

Proč Express Práce?

Express Práce je pracovní portál personální agentury Express People. Je to místo, kde naleznete nejaktuálnější nabídky práce v průmyslu, výrobě a logistice, doma i v zahraničí.

Zajistíme vám pravidelný příjem.

Základní motivací člověka pracovat je příjem. U nás si základní příjem můžete zvýšit odpracovanými přesčasovými hodinami, nejrůznějšími bonusy a dále můžete využít výplatu zálohy ze mzdy ještě před výplatním termínem.

S námi můžete začít pracovat ihned.

Proces hledání nové práce je obvykle zdlouhavý, ne však u nás. Express práce je skutečná možnost začít pracovat během několika dnů.

Máme pro vás stabilní pracovní místo.

Pravidelná práce znamená pravidelný příjem. Pravidelný příjem přináší jistotu a bezpečnost. Z tohoto důvodu nabízíme především dlouhodobé pracovní úvazky.

Zajistíme vám dopravu a ubytování.

Pokud cestujete za prací do jiného města, zajistíme vám dopravu na pracoviště a též se postaráme o vaše ubytování v blízkosti pracoviště.

Zaškolíme vás zdarma.

Na spoustu pracovních pozic nepožadujeme praxi. Zdarma vás zaškolíme a na příslušnou práci připravíme. Součástí pracovního procesu jsou i nejrůznější formy doškolování a tréninků. Tedy – pokud chcete pracovat, my se postaráme, abyste to vy udělali dobře.

Poskytujeme práci pro atraktivní zaměstnavatele.

Velké množství volných pracovních pozic obsazujeme pro nadnárodní firmy ve výrobě a automobilovém průmyslu, které jsou v současnosti na špičce ve svém oboru, a jejich vývoj jde rychle kupředu.

Zajímáte nás a staráme se o vás.

Hledáme pro vás odpovídající práci dle vašich preferencí, zkušeností a zručnosti. Tím, že vám zabezpečíme práci, naše úloha nekončí. Zakládáme si na výborných zkušenostech našich zaměstnanců po dobu trvání jejich pracovního poměru. Naši interní koordinátoři jsou vám nepřetržitě k dispozici jak na pracovišti, tak mimo něj a operativně s vámi vyřeší veškeré vzniklé situace.